DOLAR 32,5856 0.21%
EURO 34,8030 0.39%
ALTIN 2.411,39-0,86
BITCOIN %
İstanbul
20°

PARÇALI BULUTLU

KALAN SÜRE

“Fark Yaratan Kıvılcım” araştırmasına katılmak için son gün 30 Kasım

“Fark Yaratan Kıvılcım” araştırmasına katılmak için son gün 30 Kasım

Finans sektöründe çalışan, 40 yaş altı kadınların görev aldıkları bir projedeki başarısını öne çıkararak, geniş kitlelere duyurmak ve yeni nesle ilham vermek üzere hazırlanan WSpark “Fark Yaratan Kıvılcım” araştırmasında geri sayım başladı

ABONE OL
6 Kasım 2023 15:13
“Fark Yaratan Kıvılcım” araştırmasına katılmak için son gün 30 Kasım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadınların, finans ve teknoloji alanında gerçekleştirdikleri projelerdeki başarısını öne çıkarıp takdir edilmelerini sağlamak, kadınların sektörde yarattığı katma değeri vurgulayarak yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek proje bazlı araştırması için başvurular 30 Kasım’a kadar www.psmmag.com internet sitesinden devam ediyor. Tüm departmanlarda farklı alanlarda uzmanlaşan kadınların katılımına açık olan araştırma, başvuran adayın dijitalleşmeyle ilgili kurum içi/kurum dışı gerçekleştirdiği bir projedeki başarı faktörleri ile değerlendiriliyor.

Bankalar, FinTek’ler, ödeme kuruluşları, sigorta şirketleri, teknoloji şirketleri, finans kuruluşları ve bu kuruluşlarla iş birliği yapan, ortak proje geliştiren şirketlerde çalışan 40 yaş altı kadınlar, 1 Ocak2022 sonrasında görev aldığı bir projeyle başvuru yapabiliyor. Geçen yıl 50 kadın çalışanın yer aldığı liste, uzman seviyesinden başlayarak orta kademe yönetici seviyesine kadar uzanıyor.

3 yıldır düzenlenen araştırma bu yıl Aktif Bank, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri ve PayFix’in destekleriyle gerçekleştiriliyor. Araştırmanın seçici kurulunda ise; Aktif Bank Müşteri Deneyimi ve İletişim Grup Başkanı Gamze Numanoğlu, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Pelin Batu ve PayFix Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Turan yer alıyor. Seçici kurul, başvurularda adayın hedefleri ve çalışma süresince bu hedeflere ulaşmak için yürüttüğü faaliyetlerdeki ölçülebilir performans çıktılarını değerlendiriyor.

WSpark gibi görünürlüğü yüksek mecralarda çalışanlarını aday göstermek, katılımını teşvik etmek ve tüm sektörün önünde çalışanlarının başarılarını görünür kılmak günümüzde şirketler için takdir kültürünün de bir parçası haline geliyor.

Başvuru takvimi

Başvurmak için son gün: 30 Kasım 2023
Proje uygulama dönemi: 1 Ocak 2022 – 31 Ekim 2023
Başvurmak için: https://psmawards.com/WSpark23_BasvuruFormu
Seçici kurul değerlendirmesi: Aralık 2023
Araştırmanın açıklanması: Ocak 2024

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.