user
Vatandaş neden dolardan TL’ye geçmiyor?

Sıradaki içerik:

Vatandaş neden dolardan TL’ye geçmiyor?

e
sv

Sigorta sektörünün “En İyi İşveren Markası” Groupama

25 Ocak 2021 21:06
 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Groupama Türkiye, insan kaynakları uygulamalarında mükemmelleşme konusunda standartları belirleyen ve uluslararası arenada otorite olarak kabul edilen Top Employer Enstitüsü tarafından “En İyi İşveren Markası” sertifikasıyla ödüllendirildi. 

Türkiye’de sayılı şirketin sahip olduğu, hayat dışı branşta faaliyet gösteren sigorta şirketleri arasında ise ilk olarak Groupama’nın almaya hak kazandığı bu sertifika, dünyada yalnızca bin 666 şirkette bulunuyor.  

  Groupama Türkiye, İnsan Kaynakları uygulamalarında mükemmelleşme konusunda standartları belirleyen ve uluslararası otorite olarak kabul edilen Top Employer Enstitüsü tarafından “Top Employer – En İyi İşveren” sertifikasıyla ödüllendirildi. 

 Sertifikasyon sürecinde şirketlerin genel stratejisi, İK stratejisi, liderlik, organizasyon, değişim yönetimi, dijitalleşme, çalışma ortamı, sürdürülebilirlik, çeşitlilik, ortak değerler ve tüm İnsan Kaynakları uygulamalarını değerlendiren Uluslararası Top Employer Enstitüsü’nün verdiği “En İyi İşveren” sertifikası dünya genelinde yalnızca bin 666, Türkiye’de ise sayılı şirkette bulunuyor.   Groupama Türkiye ise, hayat dışı branşta faaliyet gösteren sigorta şirketleri arasında bu sertifikaya sahip olan ilk kuruluş olarak dikkat çekiyor.

 Uluslararası Top Employer Enstitüsü’nden alınan “En İyi İşveren” sertifikasının önemine değinen Groupama Sigorta İnsan Kaynakları, Eğitim ve İç İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özge Yılmazyavuz, “Hayat dışı sigorta şirketleri arasında bu sertifikaya sahip tek şirket konumundayız ve bundan dolayı gururluyuz. Çalışan odaklı yaklaşımımız, çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile çalışan bağlılığımızı arttırarak kazandığımız bu sertifikayı sürekli kılmayı hedefliyoruz. Şirketimizin marka algısı ve işveren marka yaklaşımımızı güçlendirmek ve nitelikli insan kaynağına sahip olmak her zaman önceliklerimiz arasında bulunuyor. Gelecek yıllarda da İnsan Kaynakları trendlerini yakından takip edip uygulayarak sektörümüzdeki öncü şirket imajına uygun aksiyonlar almaya devam edeceğiz” dedi.

 Groupama Türkiye’nin, Uluslararası Top Employer Enstitüsü tarafından layık görüldüğü “En İyi İşveren” sertifikası 2021 yılı genelini kapsayacak şekilde şirketlere verildi. Şirketler, her yıl ayrı bir denetimden geçirilerek süreçlerde geliştirmeler olup olmadığı tespit ediliyor ve sertifikanın yenilenerek devamlılığının sağlanması hedefleniyor

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
 • Deniz 1 sene önce
 • shib yükselecek, herkes shibci olacak