user
Borsa bıçak sırtındayken garip bir soruşturma hikâyesi

Sıradaki içerik:

Borsa bıçak sırtındayken garip bir soruşturma hikâyesi

e
sv

Marmara için kuvvetli fırtına uyarısı

16 Ocak 2023 13:04
 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Meteoroloji, Marmara Bölgesi için kuvvetli rüzgar ve fırtına, Ege'nin kıyısı için ise gök gürültülü sağanak uyarısında bulunuldu

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, Marmara Bölgesi için kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısında bulundu.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Bölge Tahmin Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamada, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova, Kocaeli ve Sakarya’da yarın sabah saatlerinden itibaren kuvvetli rüzgar beklendiği belirtildi.

İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın batı kesimlerinde kuvvetli fırtına uyarısı yapılan açıklamada, ağaç, direk devrilmesi, çatı uçması, soba ve doğalgaz kaynaklı baca zehirlenmeleri ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.

Kıyı Ege’de sağanak

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Kıyı Ege için gök gürültülü sağanak uyarısında bulunuldu.

Genel Müdürlükten yapılan hava tahminine göre, bu gece saatlerinden sonra Kıyı Ege’de görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak, Balıkesir’in batı kıyı ilçelerinde (Edremit, Ayvalık, Burhaniye, Havran ve Gömeç) kuvvetli olacak.

Sağanağın ardından oluşabilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli