user
Tarımsal destekleme ödemeleri çiftçilerin hesaplarına yatıyor

Sıradaki içerik:

Tarımsal destekleme ödemeleri çiftçilerin hesaplarına yatıyor

e
sv

XRP’de pozitif ayrışma

25 Kasım 2022 19:09
Ripple’ın SEC ile anlaşma söylentileri piyasada yayıldıkça XRP fiyatı bu durumdan olumlu etkilenmeye devam ediyor. Bunun yanında XRP’nin sosyal aktivisinde de önemli bir yükseliş var

XRP topluluğu, ABD SEC ile devam eden davada artık bir çözüm yolu bulunmasını istiyor. Son zamanlarda resmi bir açıklama olmasa da Ripple’ın SEC ile anlaşabileceği söylentileri ise gündemden düşmüyor. XRP yatırımcıları ise bu olasılığı fiyatlamaya devam ediyor olsa gerek. Zira XRP, kripto para piyasaları genel olarak hafif satıcılı hareket ederken bugün %8 değer artışıyla 0,4 dolar bandına adım attı. XRP, aynı zamanda şu an ilk 100’de en çok değer kazanan kripto para konumunda bulunuyor.

Ripple topluluğu 30 Kasım’a odaklandı

SEC ile Ripple arasındaki davada 30 Kasım’da tarafların özet kararlara yanıtları dinlenecek. XRP topluluğu, özet kararlar konusunda olumlu hissiyata sahip olacak ki kripto para hafta başından bu yana pozitif günlük kapanış görerek 0,345 dolardaki dip fiyattan bugünkü zirve 0,4194 dolara kadar %20 yükseldi.

Taraflar 30 Kasım’da özet kararlara yanıtlarını verecek olup bu belgeler 5 Aralık’ta halka açıklanacak. Sonuç olarak 2 senedir devam eden davanın, son derece önemli bir aşamaya geldiği düşünülüyor.

Ripple, davayla ilgili bazı avantajları elinde bulunduruyor. Bunlardan en önemlisi eski SEC yöneticisi William Hinman’ın görüşme kayıtları. Piyasada SEC’in bu görüş kaydının açığa çıkmaması için Ripple ile anlaşma yapabileceğine dair söylentiler ağırlık kazanıyor. Bunun yanında davaya müdahil olup görüş bildiren şirketler de Ripple için önemli bir destek olarak görülüyor.

SEC ise geçtiğimiz günlerde Ripple davasıyla ile benzer bir davayı kazandı. Bu gelişme ise şimdilik SEC’in elindeki en önemli avantaj olarak kabul ediliyor.

Bunun yanında kripto piyasaları için sosyal aktiviteyi ölçen Lunar Crush, XRP’nin sosyal paylaşımlarının 4.000’e yakın kripto varlık arasında ilk sırada olduğunu gösterdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli