user
Nebati: Togg’a kamu alım garantisi geliyor

Sıradaki içerik:

Nebati: Togg’a kamu alım garantisi geliyor

e
sv

Parolapara’da üst düzey atama

16 Ocak 2023 13:27
 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Parolapara’nın yeni Genel Müdürü Fatih Çelik oldu

“Finansal özgürlüğün parolası” sloganıyla yola çıkan, ödeme ve elektronik para kuruluşu Parolapara’da yeni bir dönem başlıyor. Parolapara’da Genel Müdür görevine Fatih Çelik getirildi.

Fatih Çelik Kimdir?

1998’de İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünde eğitimini tamamlayan Fatih Çelik, meslek hayatına, Egebank A.Ş’de Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. 2005 yılına kadar Sümerbank T.A.Ş.’de Yetkili Müfettiş Yardımcısı ve Oyakbank A.Ş.’de Müfettiş olarak görevini sürdürdü. 2005 – 2008 yılları arasında ise aynı bankada Kurumsal ve Ticari Krediler Tahsis Bölümünde Müdür Yardımcısı, sonrasında Organizasyon ve Kalite Grubunda Proje Yöneticisi olarak görevini tamamladı. Oyakbank’ın Hollanda menşeli ING Bank’a satışı sonrası ilgili bankada 2008-2016 yılları arası Operasyonel Risk Yönetimi Müdürü, SOX 404 ve Yönetim Beyanı Koordinatörü, son olarak da Kurumsal ve Ticari Krediler Yapılandırma İstanbul Anadolu Bölge Müdürü olarak görev aldı.

Bankacılık kariyerini takiben, Bağımsız Denetim ve Danışmanlık, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Denetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) İştirakler ve İktisadi İşletmeler Müdürlüğü, Global Ödeme Hizmetleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı, Sipay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’se ise Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

İstanbul Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olarak SMMM ruhsatına sahip olan Fatih Çelik, Risk Yöneticileri Derneği, Association of Certified Fraud Exeminers (ACFE), İ.Ü. İktisat Fakültesi Mezunlar Cemiyeti, Rumeli Balkan Federasyonları Derneği ve Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli