user
Esnaf kredi paketi ödemesi başladı

Sıradaki içerik:

Esnaf kredi paketi ödemesi başladı

e
sv

Musk’ın açıklaması, Dogecoin’i yükseltti

28 Kasım 2022 12:48
 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemin belki de en çok konuşulan konularından biri Tesla CEO’su Elon Musk‘ın sosyal medya devi Twitter’ı satın alması oldu. Bu konu ile ilgili olarak yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor

Son olarak Twitter’ın sahibi Elon Musk , yeni platform güncellemelerini duyurmaya başladı. Topluluğun bu planlamalar arasında Dogecoin (DOGE) beklentisi, popüler kripto paranın yükselişine de zemin hazırladı.
Elon Musk söz konusu paylaşımını resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde yaptı:

Elon Musk’ın Twitter Açıklaması Yankı Uyandırdı

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla Twitter’ın yeni güncellemelerinden bahsetti. Musk, bu güncelleme ile birlikte platformu daha iyi bir hale getirmek istediğini dile getirdi. Musk’ın şirketi devralmasının şimdiden bir etki yarattığını, sosyal medya platformunun yeni kullanıcı kayıtları ve kullanıcı aktif dakikaları açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ve bunların yüzde 86 arttığını gösteriyor.
Bununla beraber şirket içinde yapılan planlamalardan bir sunum paylaşan Musk, reklamcılık, uzun biçimli tweetler, şifreli mesajlar gibi birkaç özelliği tanıttı. Tüm bu geliştirmelerin, Twitter 2.0 olarak yansıması dikkat çekti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli