user
Enqura Açık Bankacılıkta köprüleri kuruyor

Sıradaki içerik:

Enqura Açık Bankacılıkta köprüleri kuruyor

e
sv

Employer Brand Academy, kapsama alanına bu yıl da Türkiye’yi aldı

02 Aralık 2022 13:57
 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şirketlerin hem mevcut çalışanlarının hem de faaliyet gösterdiği pazarlar ve potansiyel personel adaylarının nezdinde eriştiği değeri ölçümlemeye yönelen işveren markası, kurumların marka değerini gösteren en önemli göstergelerden biri olarak kabul ediliyor. Kürsel ekonomide öncelikli olarak çalışanları olumsuz etkileyen pandemi döneminde, şirketlerin uyguladığı personel politikaları ve bu dönemde hayata geçirdikleri çalışan odaklı uygulamalarla işveren markası daha da önem kazandı

Londra merkezli Employer Brand Academy tarafından düzenlenen Employer Brand Stars (İşveren Markasının Yıldızları) Ödülleri, geçtiğimiz yıl Türkiye’yi de ilk kez kapsama alanına almıştı. Geçen yıl Liderlik ve Staj kategorilerinde ödülleri Türkiye’den Türkiye Finans Katılım Bankası alırken Mezun İşe Alım Programı kategorisinde ise ödülün sahibi Yıldız Holding olmuştu. Türkiye’yi bu yıl da değerlendirme kapsamına dahil eden Employer Brand Stars 2023 seçmeleri için başvurular başladı.

Dijital Dönüşüm, Liderlik ve Staj, Mezun İşe Alım Programı, İç İletişim, İşveren Marka Stratejisi, Onboarding ve Çalışan Sağlığı kategorilerinde Altın, Gümüş ve Bronz ödüllerin verileceği seçmelere başvurular www.employerbrandstars.com adresinden yapılabiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli