Elon Musk ve Billy Markus'tan Dogecoin paylaşımı

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı yorumlar ile sık sık gündeme geliyor. Bu kez Elon Musk, Twitter hesabından Dogecoin Kurucusu Billy Markus’un yaptığı bir paylaşıma yanıt verdi

Elon Musk ve Billy Markus'tan Dogecoin paylaşımı

Bilindiği üzere Elon Musk , kripto para lara, özellikle de köpek temalı kripto para Dogecoin’e olan ilgisiyle topluluk tarafından yakından takip ediliyor. Dogecoin kurucularından Billy Markus’un Dogecoin’den beklentilerini paylaştığı bir gönderiye yorum yapan Musk, bu beklentilerin gerçek bir para biriminde olması gereken özellikler olduğunu söyledi.

Billy Markus konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı: 

İşte benim Dogecoin arzum: insanlar aslında onu pump’lamanın ve saçmalığın ötesinde bir şey için kullanıyorlar ve var olması için bir nedeni olsun diye saçmalığı bir kenara bırakıyorlar. Topluluk, kriptonun ne olduğunu ve kripto para piyasasının ne olduğunu anlıyor ve her şeyin aptalca olduğunu biliyor ve onunla eğleniyor.

Dogecoin (DOGE) İşlem Hacmine Göre İlk 10’da!

WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre popüler meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) en yüksek işlem hacmine sahip kriptolar listesine girdi.